REGULAMIN

 

         1. Rezerwacje wybranego terminu dokonują Państwo sami w moim systemie w zakładce "REZERWACJA ONLINE "na mojej stronie , przy dokonywaniu jej wpłacają Państwo                     zadatek za pośrednictwem dotpay ,od tego momentu rezerwacja jest aktywna .

Jeżeli nie dojdzie do sesji z klienta winy bądź „niewiny” zadatek nie podlega zwrotowi tak samo jak voucher . W takich przypadkach ustalamy nowy termin zdjęć . W przypadku nie pojawienia się na kolejnym umówionym terminie , zadatek oraz voucher przepadają całkowicie .

Uwaga : Sesje świąteczne - w związku z tym ,że są to sesje okazjonalne , zadatek przepada gdy klient nie pojawi się w umowionym terminie , jedyny wyjątek - zapewnienie zastępstwa przez klienta na jego termin .Jeśli klient chce przełożyć sesję na inny termin z dostępnej puli , powinien ponownie zarezerwować go w systemie .

 

2. Przychodzimy na czas punktualnie ani szybciej ani póżniej . Jeśli klient się spóźnia proszę o kontakt pod numerem 791 679 953 . Tym bardziej proszę o kontakt jeśli nie mogą Państwo być na zdjęciach , nawet jeśli jest to godzina przed zdjęciami . 

3 .Zdjęcia wykonywane przez Line Studio zawierają  autorskie scenografie , rekwizyty oraz stroje które mają na celu służyć promocji firmy ,w przypadku  zgody na publikację  ( pełnej zgody -  nie częściowej ) klient w promocji otrzymuje podwojoną pulę zdjęć w ramach tzw. pakietu promocyjnego .

4. W czasie sesji nie wykonujemy zdjęć komórkami, aparatami ,tabletami ect. ponieważ jako właściciel wnętrz nie wyrażam na to zgody .  Skupiamy się na bezpieczeństwie dziecka i miłej atmosferze. Jeżeli klient mimo to nie będzie przestrzegał tej zasady , przerywam sesję  oraz  uszczuplam pulę zdjęć w cenie .

5  Podczas sesji zdjęciowej rodzice lub opiekunowie otaczają opieką dziecko /dzieci oraz biorą odpowiedzialność za wyrządzone szkody których dopuści się ich dziecko/dzieci  .

6. Czas sesji w danym pakiecie nie podlega wydłużeniu z jakichkolwiek przyczyn np. spóżnienia się ,niedyspozycji  dziecka itp .W nietypowych przypadkach  ,gdy kalendarz fotografa na to pozwoli istnieje możliwość przedłużenia sesji o  kolejny czas do max 30 min w kwocie 200 zł .

W przypadku gdy klient z góry wie ,że będzie potrzebował więcej czasu na sesję , proszę o  zarezerwowanie dwóch godzin = dwóch pakietów sesjowych jeden po drugim .

7. Do sesji przygotowują się obie strony. Fotograf zapewnia ustalone scenografie wraz z rekwizytami oraz elementami ubioru , klient  przygotowuje dobry humor, zdrowie, ładny wygląd. Bez tego nawet tona dodatków,  czary mary fotografa  i najlepszy sprzęt nic nie będą w stanie zrobić 😉 Ponadto fotograf nie odpowiada za brak ujęć z tzw. "uśmiechem" dziecka , jednak   stara się by on wystąpił  😉 

8. Na sesję przygotowujemy czyste ubrania w stonowanych kolorach , bez fuorescencyjnych barw, nadmiernych nadruków na odzieży . W przypadku sesji tematycznych np. świątecznych fotograf określa zakres kolorów , które będą pasowały do wybranych scenografii .Uwaga ! fotograf nie prasuje Państwa odzieży w programach graficznych 😉 

9. W związku z tym ,że sesja jest wykonywana w studio wnętrz , od wejścia od progu znajdują się Państwo na planie zdjęciowym , dlatego też w okresie jezienno zimowym proszę o zabranie ze sobą obuwia zmiennego celem uniknięcia kałuż na posadzce parkietowej na Państwa planie zdjęciowym .

10. Po sesji tworzę dla   Państwa prywatną galerię zdjęć  z której wybieracie  ujęcia w pakiecie oraz dodatkowe za opłatą. Po wybraniu ,klient otrzymuje tylko i wyłącznie wybrane ujęcia po obróbce graficznej . Fotograf nie powierza klientowi  ,nie wybranych ujęć , w żadnej formie .Wykonanie ujęć wraz z  procesem obróbki graficznej stanowią całokształ dzieła , dlatego też fotograf nie przekazuje klientowi ani nikomu innemu surowych ujęć za opłatą lub bez niej .

11. Nie przewiduję również dodatkowych rabatów za tzw." wybraną większą ilość " ,moja praca jest dwu  a nawet  trzy etapowa , Państwo naocznie widzą  tylko 40 % mojej pracy czyli samą sesję .Każde zdjęcie wybrane  przez Państwa jest poddawane szczegółowemu retuszowi ,czasami obróbka jednego zdjęcia trwa ok 40 min *z reguły dotyczy sesji noworodkowych -retusz problematycznej łuszczącej się skóry dziecka z dodatkowymi niedoskonałościami  ,co za tym dzie mój czas pracy się wydłuża , jeżeli pracuję dłużej to stawka nie może być niższa  .

12..Jeżeli jesteśmy umówieni na sesję noworodkową ,to główny retusz bazuje na dziecku ,dodatkowe życzenia dot. retuszu dodatkowych uczestników sesji mogą być w niektórych przypadkach zrealizowane za dodatkową opłatą 

  życzenia retuszerskie - jeżeli takowe się pojawią wpisujemy jako komentarz pod poszczególnym zdjęciem w galerii 

Uwaga : komentarze zostawiamy przy wybieraniu , nie po tym jak dostają już Państwo gotową formę po mojej autorskiej obróbce , takie "życzenia po"  mogą nie być uwzględnione 

13. Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia to 30 dni roboczych .W przypadku gdy się spieszy ,jest możliwość wybrania opcji tzw. retusz ekspress w galerii internetowej - zakładka produkty 

Uwaga: retusz ekspress to koszt + 50 zł do każdego wybranego zdjęcia *nie zawiera opłaty podstawowej za to zdjęcie , oznacza ,że dane zdjęcie otrzymają Państwo do 7 dni roboczych od momentu wyboru zdjęć w galerii zalamo 

Nie retuszuję zdjęć na raty tzn. najpierw wybierają Państwo np. zdjecia z retuszem ekspress a kolejne z 30 dniowym czasem oczekiwania np za miesiąc rok etc. 

Wybieram zdjęcia raz , i od momentu wyślij do fotografa oraz w przypadku wybrania dodatkowej ilości ponad pakiet od momentu opłacenia zamówienia  trafiają do  mojej kolejki retuszerskiej 

Kolejka retuszerska to zbiór formularzy które moi klienci  wypełniają  ,do każdego   z nich wpisuję datę dokonania przez Państwa wyboru i wg tej daty zdjęcia są obrabiane .  

Przykład : klient zarezerwował sesję 1 marca w poniedziałek , galerię internetową otrzymał w środę 3 marca zaś wyboru dokonał 10 marca , gotowych zdjęć powinien się spodziewać po około 10 kwietnia .

14. Czas ważności galerii internetowej to nie dłużej niż 1 miesiąc ,w tym czasie należy najpóżniej wybrać zdjęcia,jeśli jednak klient tego nie zrobi ,fotograf wybiera zdjęcia wg własnego uznania . Nie ma możliwości odwołania się od tej decyzji ponieważ po przekazaniu w/w plików klientowi , pozostała część materiału jest usuwana bezpowrotnie z dysków . 

Moi klienci otrzymują ode mnie zdjęcia w formie cyfrowej w najwyższej możliwej jakości  oraz dodatkowo pomniejszoną wersję z moim logo do rozpowszechniania w Internecie .

15. Otrzymują Państwo dożywotnią licencję na ich użytkowanie do celów prywatnych - publikowanie w portalach społecznościowych ,powielanie na różnego rodzaju materiałach fotograficznych etc.

 16. Prawa autorskie do zdjęć należą do autora ,to oznacza ,że klient nie może ich użyć bez mojej zgody do celów komercyjnych np. jako reklama swojej lub innej firmy , zabrania się również ich sprzedaży oraz przekazania osobą trzecim ,które czarpały by z nich jakąkolwiek korzyść majątkową 

Istnieje możliwość wykupienia praw autorskich od autora , jednak wycena jest rozpatrywana do każdej sesji indywidualnie .

17. Zdjęcia które dla Państwa wykonuję zawierają również Państwa wizerunek ,co za tym idzie  fotograf musi posiadać Państwa pisemną zgodę na ich publikację , zgoda ta jest ruchoma a więc w każdym momencie można ją cofnąć lub potwierdzić , w przypadku cofnięcia   uprzednio wyrażonej zgody  skutkuje to dopłatą  w kwocie wybranego pakietu ujęć w formie podstawowej oraz rekompensaty za wydruki materiałów marketingowych /publikacje do których zostały użyte w/w zdjęcia   ,płatne  przelewem w ciągu 7 dni od momentu zaniechania swojej woli .

 

18. Wszelkie dopłaty opłacają Państwo bezpośrednio w galerii online lub przelewem na 

      

nr konta 61109025900000000149893290

   KMW Studio Sp. z o.o.

al.Kasztanowa 20/109

53-125 Wrocław

                                                                                 

19. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu niezbędnym do wykonania i realizacji usług , w przypadku  kontaktu  telefonicznego , email  oraz poczty tradycyjnej  a także w celach wystawienia faktury oraz w celach księgowych.

20. Wykonując sesje zdjęciowe w LINE STUDIO PHOTOGRAPHY klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych  zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Zgodnie z art. 99 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, rozporządzenie wchodzi w życie 20 dnia po publikacji w Dzienniku Urzędowym UE, a jest  stosowane od dnia 25 maja 2018 r. (RODO). Administatorem Państwa danych jest

LINE STUDIO Karolina Wojtal

  1. Kasztanowa 20/109

53-125 Wrocław

   Ponadto przysługuje Państwu  prawo  dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania na warunkach określonych prawem.

 

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration