REGULAMIN

 

 

         1.Ceny wymienione w cenniku dot. wybranych pakietów sesji lub ujęć dodatkowych nie              podlegają negocjacji .

         2. Rezerwacje wybranego terminu dokonują Państwo sami w moim systemie w zakładce             "REZERWACJA ONLINE "na mojej stronie , przy dokonywaniu jej wpłacają Państwo                     zadatek za pośrednictwem dotpay ,od tego momentu rezerwacja jest aktywna .

Jeżeli nie dojdzie do sesji z klienta winy bądź „niewiny” zadatek nie podlega zwrotowi. W takich przypadkach ustalamy nowy termin zdjęć . W przypadku nie pojawienia się na kolejnym umówionym terminie , zadatek przepada całkowicie .

3. Zdjęcia wykonywane przez Line Studio zawierają  autorskie scenografie , rekwizyty oraz stroje które mają na celu służyć promocji firmy ,w przypadku niewyrażenia zgody na publikację zdjęć z Państwa wizerunkiem   ,pula zdjęć w pakiecie zostaje pomniejszona o połowę , każde kolejne dodatkowe ujęcie bez zgody na publikację jest w dwukrotnie wyższej cenie . 

 

4. Przychodzimy na czas. Jeśli klient się spóźnia proszę o kontakt pod numerem 791 679 953 . Tym bardziej proszę o kontakt jeśli nie mogą Państwo być na zdjęciach. Nawet jeśli jest to godzina przed zdjęciami.

5. Proszę aby w czasie sesji nie wykonywać zdjęć komórkami, aparatami ,tabletami ect.  Skupiamy się na bezpieczeństwie dziecka i miłej atmosferze. Jeżeli klient mimo to nie będzie przestrzegał tej zasady , przerywam sesję  oraz  uszczuplam pulę zdjęć w cenie 

6. Podczas sesji zdjęciowej rodzice lub opiekunowie otaczają opieką dziecko /dzieci oraz biorą odpowiedzialność za wyrządzone szkody których dopuści się ich dziecko/dzieci  .

7. Czas sesji w danym pakiecie nie podlega wydłużeniu z jakichkolwiek przyczyn np. spóżnienia się ,niedyspozycji  dziecka itp .

8. Do sesji przygotowują się obie strony. Fotograf zapewnia ustalone scenografie wraz z rekwizytami oraz elementami ubioru , klient  przygotowuje dobry humor, zdrowie, ładny wygląd. Bez tego nawet tona dodatków,  czary mary fotografa  i najlepszy sprzęt nic nie będą w stanie zrobić 😉 Ponadto fotograf nie odpowiada za brak ujęć z tzw. "uśmiechem" dziecka , jednak   stara się by on wystąpił  😉 

9. Na sesję przygotowujemy ubrania w stonowanych kolorach , bez fuorescencyjnych barw, nadmiernych nadruków na odzieży . W przypadku sesji tematycznych np. świątecznych fotograf określa zakres kolorów , które będą pasowały do wybranych scenografii .

10. W związku z tym ,że sesja jest wykonywana w studio wnętrz , od wejścia od progu znajdują się Państwo na planie zdjęciowym , dlatego też w okresie jezienno zimowym proszę o zabranie ze sobą obuwia zmiennego celem uniknięcia kałuż na posadzce panelowej na Państwa planie zdjęciowym .

11. Po sesji tworzę dla   Państwa prywatną galerię zdjęć  z której wybieracie  ujęcia w pakiecie oraz dodatkowe za opłatą. Po wybraniu ,klient otrzymuje tylko i wyłącznie wybrane ujęcia po obróbce graficznej . Fotograf nie powierza klientowi  ,nie wybranych ujęć , w żadnej formie .Wykonanie ujęć wraz z  procesem obróbki graficznej stanowią całokształ dzieła , dlatego też fotograf nie przekazuje klientowi ani nikomu innemu surowych ujęć

12. Wszelkie dopłaty opłacają Państwo bezpośrednio w galerii online lub przelewem na 

      

nr konta 98 1090 2398 0000 0001 3584 8646

   LINE STUDIO Karolina Wojtal

al.Kasztanowa 20/109

53-125 Wrocław

                                                                                 

13. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu niezbędnym do wykonania i realizacji usług , w przypadku  kontaktu  telefonicznego , email  oraz poczty tradycyjnej  a także w celach wystawienia faktury oraz w celach księgowych.

14. Wykonując sesje zdjęciowe w LINE STUDIO PHOTOGRAPHY klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych  zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Zgodnie z art. 99 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, rozporządzenie wchodzi w życie 20 dnia po publikacji w Dzienniku Urzędowym UE, a jest  stosowane od dnia 25 maja 2018 r. (RODO). Administatorem Państwa danych jest

LINE STUDIO Karolina Wojtal

  1. Kasztanowa 20/109

53-125 Wrocław

   Ponadto przysługuje Państwu  prawo  dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania na warunkach określonych prawem.

 

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration