SESJA CIĄŻOWA

Kiedy się umówić ?

Na sesję brzuszkową umawiamy się w przypadku pojedynczej ciąży po 32 tygodniu ,gdy brzuszek jest już ładnie widoczny . Jeżeli jednak jest to ciąża mnoga , umawiamy się szybciej ponieważ takie porody odbywają się zdecydowanie przed czasem niż standardowe .

Gdzie odbywa się sesja ?

Sesja ciążowa odbywa się w moim aranżacyjnym studio lub plenerze w niedalekiej okolicy od studia

Czas trwania sesji ?

60 min

Co ze sobą zabrać ?

Dla przyszłej mamy beżową bezszwową bieliznę oraz czarną

Na miejscu jest do dyspozycji kilkanaście sukien ciążowych , body oraz topów . Po dokonaniu rezerwacji ,przesyłam Państwu ich zdjęcia do wglądu .Ostateczna decyzja przyszłej mamy w co się ubierze będzie po przymiarce podczas sesji .

Makijaż oraz fryzura do wykonania we własnym zakresie , w przypadku make up polecam Martynę Przybyszewską-Aleksiewicz MAKE UP zaś o włosy zadba najlepiej Anastasia Romas z "La Barber" .

Strój przyszłego taty jest po jego stronie , najlepiej by był bardziej casualowy niż elegancki .

Krótkie spodenki tylko w przypadku sesji plenerowej , do studia długa wersja .

Najlepiej przygotować na sesję jeden t-shirt oraz casualową koszulę z długim rękawem .Ważne by odzież była czysta i bez zagnieceń , ponieważ w moim retuszu nie ma opcji prasowania.

Na większości zdjęć pozujemy boso , do niektórych ujęć przyda się czyste zmienne obuwie.

 

SESJA NOWORODKOWA

Kiedy się umówić?

Na sesję noworodkową umawiamy się po porodzie  - w terminie  do 14 dnia życia dziecka jeżeli przyszło na świat  w terminie . Maleństwo może  być nieco starsze na sesji  gdy urodziło się sporo przed terminem .W przypadku gdy narodziny odbyły się po terminie umawiamy  sesje jak najszybciej.

W przypadku blizniąt lub większej ilości noworodków na sesję umawiamy się w 4-5 tygodniu ich życia.

 

Gdzie odbywa się sesja?

Sesja odbywa się w moim aranżacyjnym studio we Wrocławiu.

 

Czas trwania sesji?

Sesja trwa od 2-4 h. Wszystko zależy od snu dziecka, który jest kluczowym elementem sesji noworodkowej. W przypadku ujęć lifestylowych z rodzicami, nie jest konieczne by dziecko cały czas spało, zdjęcia z otwartmi oczkami są przecież piękne, ważne jednak  by w tym czasie maleństwo było najedzone i spokojne.

W przypadku gdy wykonujemy zdjęcia stylizowane w rekwizytach, sen jest niezbędny, ponieważ tylko podczas niego możemy ułożyć dziecko w bezpieczne pozycje.

Sesja zawiera również czas na karmienie, tulenie i usypianie dziecka

 

Co ze sobą zabrać ze sobą?

  • dodatkowy pokarm * w przypadku gdy mama nie karmi piersią
  • smoczek
  • pieluszki
  • mięciutki kocyk, którym otulimy dziecko podczas usypiania

Akcesoria oraz usypiacze typu szumiś są na wyposażeniu studia i mogą Państwo z nich skorzystać podczas sesji

Warto przed sesją zapoznać się z moim porfolio by wybrać swoje ulubione ujęcia ,tak bym wiedziała szybciej co się Państwu podoba i jakie  scenografie mam przygotować.

W co się ubrać?

Line Studio dysponuje szeroką gamą ubranek dla noworodków, zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Jeżeli chodzi o ubiór dla Państwa zawsze podpowiadamy by klienci ubrali się spójnie, bez dużych kontrastów pomiędzy członkami rodziny. Unikamy odzieży z napisami i aplikacjami firmowymi lub z bajek. W moim studio panuje aranżacja boho - dominują biele, beże, brązy - doskonałym uzupełnieniem będą takie same kolory Państwa ubrań a ponadto zgaszone pastele, elementy czerni, granatu, zieleni, szarości. Klasyka w stylu jasna góra + jeansy zawsze świetnie się sprawdzi na każdej sesji. Ważne by odzież była czysta i bez zagnieceń, ponieważ w moim retuszu nie ma opcji prasowania.

 

SESJA DZIECIĘCA / URODZINOWA / RODZINNA

Kiedy się umówić?

Na sesję dziecięcą umawiamy się w dogodnym dla Państwa terminie. UWAGA! czas oczekiwania na gotowe zdjęcia to 30 dni roboczych od momentu dokonania wyboru w galerii online, oznacza to, że na sesje urodzinowe warto umówić się z wyprzedzeniem tak aby w dniu urodzin dziecka móc cieszyć z bliskimi pięknymi fotografiami.

Na sesję przychodzimy wypoczęci i z dobrym humorem. Najlepiej by był to czas na długo przed lub po drzemce dziecka.

Gdzie odbywa się sesja?

Sesja dziecięca / urodzinowa odbywa się w moim aranżacyjnym studio lub plenerze w niedalekiej okolicy od studia

Czas trwania sesji?

60 min

Co ze sobą zabrać ze sobą?

Line Studio dysponuje szeroką gamą ubranek dla dzieci w wieku od 6m do 4 lat .

Stroje dla rodziców, starszego rodzeństwa we własnym zakresie. Zawsze podpowiadamy by klienci ubrali się spójnie, bez dużych kontrastów pomiędzy członkami rodziny. Unikamy odzieży z napisami i aplikacjami firmowymi lub z bajek. W moim studio panuje aranżacja boho - dominują biele, beże, brązy - doskonałym uzupełnieniem będą takie same kolory Państwa ubrań a ponadto zgaszone pastele, elementy czerni, granatu, zieleni, szarości. Klasyka w stylu jasna góra + jeansy zawsze świetnie się sprawdzi na każdej sesji.

Na większości zdjęć pozujemy boso, do niektorych ujęć przyda się czyste zmienne obuwie. Ważne by odzież była czysta i bez zagnieceń, ponieważ w moim retuszu nie ma opcji  prasowania.

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration