REGULAMIN

 

         REGULAMIN

 

     1. Rezerwacji wszystkich sesji dokonujecie sami na mojej stronie w zakładce "REZERWACJA ONLINE "

Aby dokonać booking'u należy wybrać interesujący nas termin oraz opłacić zadatek za pośrednictwem strony przelewy24 .Od tego momentu rezerwacja jest aktywna i jesteśmy już umówieni .

Jeżeli nie dojdzie do sesji ze strony klienta , zadatek nie podlega zwrotowi tak samo jak voucher i przepada całkowicie . W przypadku chęci przełożenia sesji , należy ponownie zarezerwować kolejny dogodny termin.z opłaceniem zadatku .

 W przypadku sesji świątecznych ,które nie są w stałej ofercie - zadatek również przepada całkowicie gdy klient nie pojawi się w umówionym terminie , jedyny wyjątek - gdy zapewnicie zastępstwo na Wasz termin i godzinę .Jeśli chcecie przełożyć sesję na inny termin z dostępnej puli , ponownie rezerwujecie go w systemie i opłacacie zadatek.

 

2. Ceńmy swój czas 🙂

 Bardzo proszę o punktualność i przybycie na czas (5-10 min przed sesją ). Jeśli wszystkie znaki mówią ,że się spóźnicie proszę o kontakt pod numerem 791 679 953 . Tym bardziej proszę o jak najszybszy kontakt ,jeśli nie możecie w ogóle pojawić się na sesji . 

3 .Zdjęcia, które dla Was wykonuje zawierają w większści przypadków moje autorskie scenografie ,zbudowane są z wielu kosztownych elementów takich jak rekwizyty oraz stroje które mają na celu zapewnienie estetyki moim fotografią oraz mają służyć promocji mojej firmy, dlatego jako autor scenografii nie udzielam zgody na fotografowanie podczas sesji przez osoby trzecie - rodziców ,dziadków , dzieci etc. wszelkimi urządzeniami multimedialnymi . Jeżeli nie uszanujecie mojej prośby zostaniecie wyproszeni a sesje uznaje za zakończoną . 

4.Zdjęcia które dla Was wykonuję ,oprócz moich praw autorskich zawierają Wasz wizerunek . Każda sesja może być wykonana w wersji prywatnej lub z pozwoleniem na publikację , to Wy podejmujecie decyzję .W przypadku wyrażenia zgody na publikację , nie może być ona częściowa tylko pełna , przez co możecie skorzystać z niektórych profitów , wynikających z różnych promocji pakietowych np. gdy otrzymujecie podwojoną pulę zdjęć w ramach tzw. pakietu promocyjnego .

Oczywiście zgodę na publikację możecie cofnąć , w tym przypadku musicie liczyć się z dopłatą wynikającą z wyrównania kosztów sesji zawierającej pakiet promocyjny do wersji standardowej bez promocji oraz w niektórych przypadkach poniesienia dodatkowych kosztów zadośćuczynienia np. gdy użyłam Waszych zdjęć do postów sponsorowanych , które musze anulować , lub wydrukowanych materiałów reklamowych , które muszę zniszczyć/usunąć . Takie odszkodowanie jest płatne przelewem do 2 dni ,od momentu cofnięcia swojej zgody na podany niżej nr konta firmowego. Po uregulowaniu tej dopłaty , ze skutkiem natychmiastowym Wasz wizerunek zostaje usunięty z mojego portfolio.

Co do zgody na publikację Waszych zdjęć w moim portfolio , to wyjaśnię, że dotyczy ona tylko publikacji na stronach których jestem właścicielem ( t.j moja strona www.line-studio.pl , mój funpage'u na Facebooku - Line Studio Photography ,profil IG line_studio_photography oraz wizytówka mojej firmy na Mapach Google ) oraz pojawienia się Waszego wizerunku w wydrukowanych materiałach typu odbitki , foto albumy czy foto obrazy ,które znajdują się w moim studio.

Gdy mam od Was pisemną zgodę , publikuję tylko i wyłącznie najlepsze wg mnie zdjęcia oraz takie których jeszcze nie mam w moim portfolio a mogłyby wzbogacić moją ofertę .Chroniąc Waszą tożsamość ,nie publikuję Waszych zdjęć z imieniem i nazwiskiem oraz nie oznaczam Was na portalach społecznościowych .Wyjątki od reguły stanowią tylko przypadki gdy klient sam oznacza swoją osobę przy zdjęciach lub prosi o to fotografa .

 

5.Podczas sesji zdjęciowej to Wy - rodzice lub opiekunowie otaczacie opieką Wasze dziecko /dzieci oraz bierzecie odpowiedzialność za wyrządzone szkody ,których dopuszczą się Wasze pociechy . Pamiętajcie ,że bezpieczeństwo jest najważniejsze , dlatego asekurujecie Wasze dzieci ,podczas tego jak ja wykonuję im zdjęcia i jestem oddalona od nich na kilka metrów .

6. Czas sesji w danym pakiecie nie podlega wydłużeniu z jakichkolwiek przyczyn np. Waszego spóźnienia ,niedyspozycji dziecka itp .

W przypadku gdy z góry wiecie ,że będziecie potrzebować więcej czasu na sesję niż np. 55 minut , proszę o zarezerwowanie dwóch godzin = dwóch pakietów sesji jeden po drugim .

7. Pamiętajcie ! Do sesji przygotowują się obie strony. Fotograf zapewnia ustalone scenografie wraz z rekwizytami lub elementami ubioru , Wy zaś przygotowujecie dobry humor, zdrowie oraz ładny wygląd. Bez tego nawet tona dodatków, czary mary fotografa i najlepszy sprzęt nic nie będą w stanie zrobić Fotograf nie odpowiada za brak ujęć z tzw. "uśmiechem" dziecka .To Wy rodzice /opiekunowie najlepiej znacie swoją pociechę ,wiecie czego nie lubi oraz co sprawia mu największą radość i wywołuje uśmiech ,dlatego współpracujecie ze mną tak by pojawił się dobry humor i uśmiech, ewentualnie informujecie mnie przed sesją czego nie lubi Wasza pociecha .

8. Na sesję przygotowujecie czyste ubrania w stonowanych kolorach , bez fluorescencyjnych barw, nadmiernych nadruków / logo na odzieży . W przypadku sesji tematycznych np. świątecznych zawsze określam Wam zakres kolorów , które będą pasowały do wybranych scenografii .

Uwaga ! fotograf nie prasuje Waszej odzieży w programach graficznych 

9. W związku z tym ,że sesja jest wykonywana w różnych studiach fotograficznych, z reguły praktycznie od wejścia znajdujecie się na planie zdjęciowym , gdzie w większości przypadków pozujemy na boso jednak w okresie jesienno-zimowym proszę o zabranie ze sobą czystego obuwia zmiennego celem uniknięcia kałuż na posadzce parkietowej .Jeśli chcecie zabrać ze sobą na sesje Waszych czworonożnych członków rodzinny , proszę o przystrzyżenie im pazurków oraz wyczyszczenie łapek przed wejściem , tak by uniknąć dodatkowych kosztów związanych z czyszczenia tapicerowanych mebli lub uszkodzonego kartonowego tła w kwocie 50 zł/mb po Waszej sesji.

10. Po sesji, do 2 dni roboczych tworzę dla Was prywatną galerię z Waszymi zdjęciami .W niej zaznaczacie zdjęcia ,które najbardziej przypadły Wam do gustu i odsyłacie mi Wasze wybory opłacając jednocześnie Wasze zamówienie w galerii gdy wybraliście ponad pakiet . Macie 7 dni na dokonanie wyboru zdjęć , tyle też czasu będzie dla Was aktywna galeria . Jeśli tego nie zrobicie w tym czasie ,ja dokonuję wyboru za Was wg własnego uznania. Następnie Wasze zamówienie trafia do mojej kolejki retuszerskiej , która jest realizowana wg daty wyboru .Pamiętajcie ! Otrzymujecie tylko i wyłącznie wybrane przez Was lub przeze mnie zdjęcia po retuszu . Nie powierzam Wam nie wybranych zdjęć , w formie surowej ,ponieważ tylko zdjęcia po retuszu są kompletnym dziełem , za które płacicie.

Co ważne nie ma możliwości "dobrania zdjęć" w innym terminie za miesiąc lub dwa . W momencie przekazania Wam zdjęć w formie cyfrowej za pośrednictwem Galerii online , niewybrane zdjęcia usuwam z dysków bezpowrotnie , archiwizując dla Was tylko te wybrane.

11. Niestety nie przewiduję dodatkowych rabatów za tzw." wybraną większą ilość zdjęć " .Moja praca jest kilkuetapowa .Naocznie widzicie tylko  jej 40 %  czyli samą sesję . Po każdym naszym spotkaniu, poświęcam czas na tzw. .selekcję i stworzenie Waszej unikatowej galerii (czyli około 2 h) , dzięki której już widzicie pierwsze efekty . Jak już wybierzecie zdjęcia - każde spośród wybranych jest poddawane szczegółowemu retuszowi w dwóch programach graficznych .Bywa tak, że retusz jednego zdjęcia zajmuje mi około 40 minut ,co za tym idzie mój czas pracy się wydłuża( nawet  do 8 h) z każdym kolejnym wybranym przez Was zdjęciem .Jeżeli pracuję dłużej, to stawka nie może być niższa, nikt nie chce pracować więcej za mniej.

12. Jeżeli jesteśmy umówieni na sesję noworodkową ,to główny retusz bazuje na noworodku ,dodatkowe życzenia dot. retuszu dodatkowych uczestników sesji mogą być w niektórych przypadkach zrealizowane za dodatkową opłatą .

 Życzenia retuszerskie - jeżeli takowe się pojawią wpisujemy jako komentarz pod poszczególnym zdjęciem w galerii online gdzie wybieracie zdjęcia .

Pamiętajcie ! Komentarze wpisujemy pod wybranym zdjęciem podczas wybierania , nie po tym jak dostajecie już gotową formę cyfrową po mojej autorskiej obróbce , takie "życzenia po" będą realizowane za dodatkową opłatą .

13. Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia w formie cyfrowej to 30 dni roboczych . W tym czasie zostają one poddane szczegółowemu retuszowi , a następnie odesłane do Was w galerii ,skąd możecie je pobrać w oryginalnym rozmiarze oraz w wersji z moim logo do tzw. Internetu.

W przypadku gdy się spieszy ,jest możliwość wybrania opcji tzw. retusz ekspres w galerii online - zakładka produkty .

Uwaga: retusz ekspres to koszt + 50 zł do każdego wybranego zdjęcia *nie zawiera opłaty podstawowej za to zdjęcie , 

Fotografie w opcji retuszu ekspresowego otrzymacie w wersji cyfrowej do 7 dni roboczych od momentu ich zamówienia i opłacenia w galerii online . 

14.Po otrzymaniu zdjęć wszelkie uwagi / reklamacje odnośnie retuszu wybranych przez Was zdjęć należy zgłosić w tym samym dniu roboczym w jakim otrzymaliście zdjęcia . Jest to jedyna możliwość by otrzymać odbitki z naniesionymi poprawkami . W innym przypadku , zamówione odbitki nie będą ich zawierać . Pamiętajcie ,że wydruki w postaci odbitek (czyli 1 szt. odbitki w formacie 15x21 cm  do wybranego przez Was zdjęcia ) są gratis , co za tym idzie nie można zgłosić do nich reklamacji ponieważ są produktem prezentowym dla klienta . 

 

15. Wraz ze zdjęciami otrzymujecie ode mnie dożywotnią licencję na ich użytkowanie do celów prywatnych - publikowanie w portalach społecznościowych ,powielanie na różnego rodzaju materiałach fotograficznych etc.

Pamiętajcie! Prawa autorskie do zdjęć należą do mnie czyli autora ,oznacza to w praktyce ,że nie możecie ich użyć bez mojej zgody do celów komercyjnych np. materiałów reklamowych , zabrania się również ich sprzedaży oraz przekazania osobą trzecim ,które czerpały by z nich jakąkolwiek korzyść majątkową . Istnieje możliwość wykupu takich zdjęć do celów komercyjnych , jednak stawka za zdjęcie jest ustalana indywidualnie.

 

15. Wszelkie dopłaty opłacają Państwo bezpośrednio w galerii online lub przelewem na 

    

nr konta 61109025900000000149893290

  KMW Studio Sp. z o.o.

al. Kasztanowa 20

53-125 Wrocław

                                         

16. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu niezbędnym do wykonania i realizacji usług, reklamowania aktualnych ofert , w przypadku kontaktu telefonicznego , email oraz poczty tradycyjnej a także w celach wystawienia faktury oraz w celach księgowych.

20. Wykonując sesje zdjęciowe w LINE STUDIO PHOTOGRAPHY wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Zgodnie z art. 99 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, rozporządzenie wchodzi w życie 20 dnia po publikacji w Dzienniku Urzędowym UE, a jest stosowane od dnia 25 maja 2018 r. (RODO). Administratorem Waszych danych jest

KMW Studio Sp. z o.o.

al. Kasztanowa 20/109

53-125 Wrocław

  Ponadto przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania na warunkach określonych prawem.

 

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration